Ubieramy współczesne kobiety

Kobieta Miley to Ty

Miley to ubrania inspirowane kobiecością w jej największym rozkwicie. To linie ubrań stworzone dla współczesnych energicznych, pełnych pasji i pozytywnej energii kobiet. Kobiet, które świadomie bawią się modą i dzięki niej pokazują światu różne oblicza swojej kobiecości.

Bo z każdą kobietą Miley poszłabyś na kawę!

Marka Miley kilka razy w roku zaprezentuje Ci nową kolekcję – dostępną regularnie w rozmiarze S, M i L. W ofercie znajdziesz sukienki, spódnice, bluzeczki i swetry, w których wyrazisz siebie tak, jak tylko masz ochotę.

Miley kocha Polskę

Ubrania marki Miley to 100% polskiej produkcji.

Uwielbiamy młode, bezkompromisowe i pewne siebie polskie projektantki, które wraz z nami tworzą kolekcje Miley.

Cenimy wieloletnie tradycje polskiego krawiectwa – wszystkie ubrania sygnowane logiem Miley szyjemy w łódzkich szwalniach. Materiały, z których powstają, i wszelkie dodatki, które tworzą styl Miley, również pochodzą z Polski.

Ty pokochasz Miley

Nasze projekty to połączenie inspiracji światowymi trendami i niczym nieograniczonej kobiecej wyobraźni. Klasyczne fasony mieszamy z nowoczesnymi, odważnymi propozycjami. Łączy je wygoda i komfort noszenia – niezależnie, którą kolekcję wybierzesz, w ubraniach Miley zawsze czujesz się sobą.

To modne – jak ubrania Miley

Bądź w kontakcie z Miley

To Tobie pierwszej, jak najlepszej przyjaciółce, powiemy o planowanych terminach wyprzedaży i nadchodzących promocjach w sklepie online.

Zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się z wyprzedzeniem o nowościach w sklepie i nadchodzących trendach w kobiecej modzie. Poznasz zapowiedzi najnowszych kolekcji i dostaniesz dostęp do specjalnych oferty i rabatów.